سلام دوستان . امید وارم از عملکرد این وبلاگ راضی باشید . 

مطمئنا نیز وبلاگ کاستی های زیادی داره ، پس اگر انتقاد یا پیشنهادی داشتید بگید .

چند وقت پی یکی از دوساتان کتاب عقل و احساس نوشته ی جین استین رو می خواستند که متاسفانه توی نت فقط برای فروش بود .

اگر شما دوستان دنبال کتابی می گشتید بگید سعی می کنم پیداش کنم .

اگر کسی هم بخواد تبادل لینک می کنیم .

موفق باشید .  

دسته ها :
شنبه نهم 8 1388

1. خواندن دعای فرج امام زمان در همه جا .

2. حضور میان مردم عادی در سفر های استانی

3. باز پس گیری حق مسلم ایرانیان در انرژی هسته ای .

4. برکناری برخی مدیران مادام العمر .

5. پرتاب ماهواره ی امید به فضا

6. بی احترامی به صهیونیست های مهربان

7. خودکفایی در تولید سیمان ، فولاد و ...

8. باج نمی گیرد و باج نمی دهد .

و خیلی چیز های دیگر....

مخلص شما مافیای مظلوم قدرت و ثروت .

این بود اشتباهات دکتر احمدی نژاد ظبق اخرین خبرهای من جامعه مدرسین حوزه ی علمیه ی قم به پشتیبانی دکتر احمدی نژاد اعلام کردند .

راستی دیشب مناظره ی خیلی جالبی بود من که خیلی خوشم اومد .شما چه طور . خیلی دوست دارم نظر کاربران تبیانی رو بدونم اگه لطف کنید و در قسمت نظرات بگید که خیلی عالیه .

 

 

دسته ها :
پنج شنبه جهاردهم 3 1388
اگر به طور سطحی به یک مسابقه ی دو بنگریم می بینیم که در شروع بعضی از دونده ها عقب تر از دیگران هستند . اما با دقیق شدن در مسابقه می فهمیم که تمامی ان ها یک مسیر رو طی می کنند و در پایان دونده ای که از بقیه ی ورزشکاران برتر بوده مقام اول را کسب می کند .زندگی نیز یک مسابقه و جامعه یک میدان رقابت است . در بحث انتخابات هم چنین است . تمام نمایندگان از نظر امکانات و شرایط در یک حد هستند . ( هر چند بعضی ها با دیدی سطحی دیگری را جلوتر دیده و ادعای بی عدالتی می کنند .) و کسی زود تر به خط پایان می رسد و مقام اول را کسب می کند که با تکیه بر اخلاق ، درایت و خصوصیات برتر خود مسیر را سریع تر طی می کند .البته قابل ذکر است که مردم نیز در این موفقیت نقش دارند . همانطور که در یک مسابقه ی فوتبال می بینیم که اگر تیمی بهترین بازی را ارائه دهد اما داور قضاوتی اشباه را داشته باشد تیمی که بهتر بازی کرده تیم برتر مسابقه ( از نظر نتیجه ) نخواهد بود ، در انتخابات نیز اگر مردم به درستی قضاوت نکنند ، ممکن است کاندیدای برتر کاندیدای موفق نباشد . پس سعی کنید نظرات درستی بگیرید .
دسته ها :
چهارشنبه ششم 3 1388
 چند صباحی است که بحث انتخابات ریاست جمهوری به یکی از داغ ترین مباحث هر مجلسی تبدیل شده که همونطور که می بینید این مبحث حتی به صدا و سیما و تبیان هم سرایت کرده است . حتما شما برنامه هایی مثل لطفا رای بدهید/ ندهید ، منطقه ی ازاد و ... رو از تلویزیون مشاهده می کنید . بحث عمده ی این برنامه ها درباره ی این است که چرا باید رای بدهیم . ؟برای این سوال پاسخ های بسیاری وجود داره اما اکثریت اون پاسخ ها دلیل قانع کننده ای برای افراد مخالف رای دادن نیست . من که خودم از کسانی هستم که حتما در انتخابات شرکت می کنم و برای این کارم دلایل قانع کننده ای دارم ، قصد دارم چند نفری رو حتی شده یک نفر رو مجاب کنم که در روز22 خورداد به پای صندوق رای رفته و قدرت ایران اسلامی رو نشون بده .من امروز چند تا از دلایل خودم رو برای شرکت در انتخابات براتون می گم و هر کس مخالف من بود نظر خودش رو تو قسمت نظرات اعلام کنه که پس از بحث کردن بتونیم یکی مون دیگری رو قانع کنه .1. با رای دادن می تونیم در اینده ی خودمون سهیم باشیم . شاید بعضی ها فکر کنند که یک رای هیچ تاثیری نداره ، ولی بدونید که بعضی از وقتها به خاطر همون یک رای هست که یک کاندیدا به پیروزی می رسه . در ضمن اگه بخوان همه ی مردم این جوری فکر کنن و رای ندن اون وقته که اصلا انتخابات برگزار نشه بهتره .2. با شرکت در انتخابات می تونیم ایران واقعی رو به تصویر بکشیم . ایرانی که مردمانش در هر لحظه و در مواقع مهم همیشه همراه کشورشون بودند و مستکبران از این اتحاد ایرانیان است که می ترسند . پس اگر ما این اتحاد رو به جلوه نکشیم و این قدرت رو که با از دست دادن جوونامون به دست اوردیم ، رو از دست بدیم ، در واقع این جرئت رو به مستکبران و زو گویان می دیم که رفتار مناسب رو با کشور مون نداشته باشن و حتی جرئت پیدا کنن که به کشور مون حمله کنن .پس بیایید به خاطر شهدا و دینی که به اونا داریم در این انتخابات شرکت کنیم .نظر یادتون نره .
دسته ها :
جمعه اول 3 1388
آخرین آرزوی سقراط

پیش از آنکه سقراط را محاکمه کنند از وی پرسیدند: بزرگترین آرزویی که در دل داری چیست؟

  پاسخ داد:

 

بزرگترین آرزوی من این است که به بالاترین مقام آتن صعود کنم و با صدای بلند به مردم بگویم : ای دوستان چرا با این حرص و ولع بهترین و عزیزترین سالهای زندگی خود را به جمع کردن ثروت و سیم و طلا می گذرانید در حالیکه آنگونه که باید و شاید در تعلیم و تربیت اطفالتان که مجبور خواهید شد ثروت خود را برای آنها باقی بگذارید, همت نمی گمارید؟

 

دسته ها :
شنبه چهارم 8 1387
X